Pogotowie Okienne

Macie Państwo jakiś problem związany z nieszczelnymi oknami lub niedomykającym się oknem? Mają Państwo dosyć chłodnego powietrza, które przedostaje się do mieszkania czy biura? Te i inne problemy nasi specjaliści rozwiążą w krótkim czasie. Nasze pogotowie okienne działa sprawnie, solidnie a przede wszystkim proponujemy dostępne ceny. Ofertę kierujemy dla firm a także dla osób indywidualnych. Oferujemy kompleksową ofertę usług takich jak naprawa okien Poznań, regulacje okien Poznań a także naprawa rolet zewnętrznych Poznań, oraz wymiana klamek w oknach.
Pogotowie okienne działa na terenie całej Wielkopolski przez 7 dni w tygodniu. Macie Państwo awarię związaną z oknami czy też żaluzjami? Nasze pogotowie okienne zawsze jest do Państwa dyspozycji. Dojazd do klienta gratis!

Mają Państwo jakieś wątpliwości czy pytania? W zakładce kontakt umieszczony jest formularz kontaktowy oraz numer telefonu. Zapraszamy Państwa do zapoznania się bliżej i dokładniej z naszą ofertą.

  • Okna – naprawa i serwis
  • Drzwi – naprawa i serwis
  • Rolety – naprawa i serwis

Dlaczego warto z nami współpracować?

Satysfakcja gwarantowana

Wykonujemy naszą pracę rzetelnie, co pozwoliło nam na zgromadzenie dużej bazy zadowolonych klientów. Dołącz do nich już dziś!

Doświadczenie

Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w branży. Od produkcji okien i drzwi, poprzez ich montaż a ostatecznie serwis. Zapraszamy do kontaktu!

Darmowa konsultacja

Jeżeli mają Państwo problem ze swoimi drzwiami, oknami czy roletami - prosimy o kontakt. Dokonamy wstępnej wyceny usługi, bez dodatkowych opłat!

Pogotowie okienne

Jesteśmy tylko jeden telefon od Ciebie

Zapraszamy do kontaktu: 796 - 31 - 30 - 31